Připraveni prodat ? Jsme tu pro vás.

Kancelář RE/MAX 2000 již 12 let v Hořovicích.

Slider

Reference

  • Irena Vávrová
  • Markéta Soukupová
  • Barbora Červená

Irena Vávrová 

"S paní makléřkou Mgr.Irenou Vávrovou byla skvělá spolupráce.Moc děkujeme a určitě bychom vřele doporučili." 

"Kvalitní, spolehlivý, profesionální makléř.... vždy plná spokojenost"

"Spolupráce s paní makléřkou Vávrovou byla perfektní. Oceňujeme její profesionální přístup, spolehlivost a velmi příjemné jednání. Můžeme jenom doporučit!"

Markéta Soukupová

"Paní inženýrka Soukupová vystupuje velmi profesionálně a přitom velmi příjemně. Vše proběhlo dle očekávání a bez problému. "

"S paní Soukupovou jsme naprosto spokojeni.Perfektní přístup,prodej nemovitosti je řešen do posledního detailu,výběr potenciálních zájemců,prezentace nemovitosti,komunikace na velmi profesionální úrovni."

Barbora Červená

"Paní Červená je velmi ochotná, vstřícná a obětavá, vždy k dispozici. Svou práci vykoná velmi pečlivě. Mohu pouze doporučit a v budoucnu se opět na paní Červenou obrátím."

"Kvalita služeb poskytnutá paní Červenou byla profesionální a pro nás velmi přínosná. Změnili jsme zcela touto zkušeností dosavadní skeptický pohled na oblast realitních služeb. Přístup a jednání makléřky bylo komplexní, příjemné, důvěryhodné a mimořádně příjemné. Takto kvalitně bychom si celou záležitost sami určitě nedokázali vyřídit. Jakékoliv další podobné záležitosti budeme řešit určitě prostřednictvím Vaší realitní kanceláře. S pozdravem a velkými díky Helena a Miroslav Nesnídalovi."

"Velmi fundovaná, vždy ochotně k dispozici, dokonale a trpělivě řešila všechny problémy, které vyplývaly z toho, ze byt je družstevní. Dokonalé vystupování, vstřícnost a v jednáni správná asertivita. Každému klientu mohu na 100 procent doporučit. Vera Kleinová"

Copyrights © domus2000.cz Powered by totweb.cz 2021