Staňte se makléřem RE/MAX 2000

Hledáme kolegy, kteří budou společně s námi podnikat.

Co nabízíme

Propracovaný vzdělávací systém.
Bezplatné zaškolení v rámci kanceláře.
Flexibilní pracovní doba.
Motivující finanční ohodnocení podle výsledků a snahy.
Plně a moderně vybavená kancelář v Hořovicích.

Pracovní náplň

Aktivní vyhledávání nemovitostí
Stanovení ceny nemovitosti
Marketing nemovitosti - příprava nemovitosti na focení, inzerce, organizace prohlídek
Agenda spojená s prodejem nemovitosti
Spolupráce s advokátní kanceláří na přípravě smluvní dokumentace

Co očekáváme

Ochotu absolvovat proces certifikace realitního makléře
Spolupráci na IČO
SŠ/VŠ
Komunikační dovednosti
Řidičský průkaz
Znalost práce na PC

100% Spolehlivost

Stačí jen chtít, ostatní vás naučíme

Když chcete víc, staňte se makléřem v

Jste muž, chcete víc ...

Příležitostí pro růst? V RE/MAX se z vás stane profesionál – díky propracovanému systému školení i mentoringu zkušených kolegů.

Jste žena, chcete víc ...

Volného času pro rodinu? Jako makléř RE/MAX budete svým vlastním pánem, maximálně časově nezávislý.